Re: nincs cím 2015. május 5. 17:17 matgab Előzmény: #730107 seadrill eladva... Őrület mi van ma benne...! Mióta megvettem április 15-én azóta volt már +10%-ban, minusz 10%-ban, de most +24%-nál eladtam...