Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #730107

seadrill eladva...

Őrület mi van ma benne...!

Mióta megvettem április 15-én azóta volt már +10%-ban, minusz 10%-ban, de most +24%-nál eladtam...