Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #722563

engem ennél komolyabb megfigyelés is érdekelne :))

Nekem az tűnt fel, hogy nem ment le a korábbi támaszig + azt a zöld vonalat törte, ezért TA laikusként minimális kockázatot látok 56-os target mellett, az meg hát majdnem 10% profit, akár csak pár napos távlaton....és az sztem nagyon jó lehetőség...

Sajnos csak most jutottam ujra géphez és tőzsdéhez, így nem vettem záróban, így marad holnap nyitó?