Re: nincs cím
Bendeguz Előzmény: #722557hier bitte: https://longhuntercharts.wordpress.com/2015/03/05/solarcity-scty/
de miért vagy ennyire ráizgulva? oké hogy most bullos, de van egy nagy csökkenő háromszög is benne.
hier bitte: https://longhuntercharts.wordpress.com/2015/03/05/solarcity-scty/
de miért vagy ennyire ráizgulva? oké hogy most bullos, de van egy nagy csökkenő háromszög is benne.