Re: nincs cím
matgab Előzmény: #722477Grandvision végre kitörés gyanús. Nem nagy forgalommal nem túl meredeken, de úgy szép lassan csak megindul 21 felé. Nyugis részvény.
Ha már szemüvegek.
Safilo http://www.quotenet.com/stock-price/Safilo_Group_SpA_Post_raggruppamento ról mi a véleményetek?