Re: nincs cím
rbbj11 Előzmény: #722469ezek többsége még nem durrant ki, csak ereszt a lufi, majd akkor durran ki, ha IPO ár fele-negyedén lesznek, l. zynga. Persze alibaba nem hiszem, h. köztük lesz, mert ott van valos nyereségtermelés, bövülés stb.
De a többség ällandoan veszteséges vagy nulla körül ketyegö IPO negyedét se érö cég