Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #722424

hát nem tudom, a zsidók inkább maguknak szoktak jól sáfárkodni, nem szívesen osztozkodnak, sztem ügyesen ki tudják lopni a cégből a zsét