Re: nincs cím
Bendeguz Előzmény: #722419No tehát MBLY, Mobileye. Csupa zsidó a cégtulaj, mindenki doktor, vagyis fundamentálisan irtózatosan BULLos, venni kell minden áron :)
ATL közelében jár, vagyis dupla alj kijöhet belőle. Halad a csökkenő trendcsatornában, amíg nem tört ki belőle, felejtős. Az indikátorok a folyamatos túladottság okán néha vételbe billennek, de engem nem győzött meg.
Chart itt:
https://longhuntercharts.wordpress.com/2015/03/04/mobileye-mbly/