Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Bendeguz Előzmény: #722419

No tehát MBLY, Mobileye. Csupa zsidó a cégtulaj, mindenki doktor, vagyis fundamentálisan irtózatosan BULLos, venni kell minden áron :)

ATL közelében jár, vagyis dupla alj kijöhet belőle. Halad a csökkenő trendcsatornában, amíg nem tört ki belőle, felejtős. Az indikátorok a folyamatos túladottság okán néha vételbe billennek, de engem nem győzött meg.

Chart itt:

https://longhuntercharts.wordpress.com/2015/03/04/mobileye-mbly/