Re: nincs cím 2015. március 4. 22:54 Bendeguz Előzmény: #722410 haha, ebben a cégben mindenki zsidó? erősen növekedik, de még ahogy látom veszteséges. mindjárt nyomok valami technikát, bár elég rövid a chart.