Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Bendeguz Előzmény: #722410

haha, ebben a cégben mindenki zsidó? erősen növekedik, de még ahogy látom veszteséges. mindjárt nyomok valami technikát, bár elég rövid a chart.