Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #722174

"4,5 százalékos pluszban nyithat a Best Buy (NYSE: BBY). A befektetői figyelem az után élénkült fel a vállalat papírjai iránt, hogy a vállalat vezetői nemcsak egy 51 centes rendkívüli osztalék kifizetését jelentették be, hanem azt is, hogy a rendes negyedéves osztalék 21 százalékos megemeléséről, illetve három év alatt 1 milliárd dollárnyi részvény visszavásárlásáról is döntöttek. A vállalatnak emellett negyedéves eredményei is jól sikerültek. A legutóbbi negyedévében tisztított EPS soron (tény: 1,48 dollár, várt: 1,35 dollár) és a legalább egy éve nyitva tartó üzletek árbevételének növekedése (tény: 2 %, várt: 1,7 %) tekintetében is az elemzői várakozások fölött tejesített a cég." KBC

Úgy látszik ez sem tudja elkerülni a faktort...