Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #722155

szerintem rosszul lätod, mäsok az index szämitäsänak szabalyai, a telko felere eses egyältalän nem ugy hagy nyomot az indexben, ahogy leirod, hanem osztival korrigälva.

Es telko nem harmadolt, ne ilyen szük idöszakot nezz, nezd vissza bux-szal akkor, mikor meg 2000ft felettröl kezdett esni