Re: nincs cím
rbbj11 Előzmény: #722155igy van, elöfordulhatna, de mondom, miert nem fordul elö: ha kiesik egy rv az indexböl, akkor az "nem viszi magäval" az osztaleka miatti "korrekcios erteket", hanem egesz egyszerüen ujraosztjäk a megmaradt komponensek közt az index erteket, es a rv-t kiveszik. Pont ezert is ez az egesz csak egy "varäzsläs", az index mögötti semmi valos ertek nincs. De egyfolytäban felülteljesiti az öt alkoto cegek valos fundäs teljesitmenyet, hisz ami gyengus, kidobjäk azt kesz. Pont ezert pl. Citigroup jelentös sulya szinte eszrevetlenül tünt el az indexböl
Szal nem fordul elö, mert mire nullära menne egy ceg, addigra reg kivägjäk az indexböl. Ami esik, jellemzöen tävozik, ami felülteljesit, annak meg nö a sulya!