Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #722150

sztem nem

az index nem esik utäna 50%-kal, épp azert, mert mär beépitésre került az oszti mértéke. Csak harmadäval esik. Ha nem igy lenne, bux sokkal-sokkal mélyebben lenne, hisz telko, aminek nagy sulya volt, tizedelt.