Re: nincs cím
rbbj11 Előzmény: #722150sztem nem
az index nem esik utäna 50%-kal, épp azert, mert mär beépitésre került az oszti mértéke. Csak harmadäval esik. Ha nem igy lenne, bux sokkal-sokkal mélyebben lenne, hisz telko, aminek nagy sulya volt, tizedelt.