Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Koffein Előzmény: #722115

ha 1-2 évre veszed a virgint, akkor ezen a szinten jó beszálló lehet... meg nem hiszem, hogy 30 alá nagyon beesne, a mostani üzemanyag árak mellett, meg légi katasztrófa sem történt, hogy az emberek kevésbé válasszák a repülést...

a tervek szerinti speki sothebys kivágva, aeo.ba beszálltam, meglátjuk, hogy alakul.

bbry megindult, lehet, hogy valami készül?