Re: nincs cím
Greeny Előzmény: #722088Nekem AEO 14.4 ről van, ma én is örülnék ha 15 fölé zárna, és onnan up. :) Egyelőre izzadságos, céláram 20 (alatt picivel). De ha jól emlékszem valamlyikőtök szintén hasonlóan vélekedett.
@rbbj, wizzair nekem tetszene, de most a cirka 20% up a feltételes kereskedés során óvatossá tett. 12,5 alatt jó lenne venni, nálam célpontként szerepel (de lehet hogy annyiért nem kapok).
Az a fránya virgin is lehet h fordul.