Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Bendeguz Előzmény: #722086

ja meg az aeo is küzd a 15 felett maradással, de egyelőre jól fest. kitörhetne igazán, kéne 20%, hogy jól érezzem magam :D