Re: nincs cím 2015. március 2. 16:48 Bendeguz Előzmény: #722086 ja meg az aeo is küzd a 15 felett maradással, de egyelőre jól fest. kitörhetne igazán, kéne 20%, hogy jól érezzem magam :D