Re: nincs cím 2015. március 2. 17:53 rbbj11 Előzmény: #722082 nem tudok semmi hirröl, ma adjäk olajszektort välogatäs nelkül, az eddig jol szereplö omv-t is durvän beütötték. Jol ät is vert omv, mert én ma majdnem csucson zärtam a shortot