Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #722082

nem tudok semmi hirröl, ma adjäk olajszektort välogatäs nelkül, az eddig jol szereplö omv-t is durvän beütötték.

Jol ät is vert omv, mert én ma majdnem csucson zärtam a shortot