Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #722079

megjelent vmi hír, vagy miért esik ez a tetü megint ennyire? 60 felett van a Brent, ennek mégis ott tart az árfolyama, mint amikor 55 volt...