Re: nincs cím 2015. március 2. 15:56 matgab Előzmény: #722079 megjelent vmi hír, vagy miért esik ez a tetü megint ennyire? 60 felett van a Brent, ennek mégis ott tart az árfolyama, mint amikor 55 volt...