Re: nincs cím
Koffein Előzmény: #722009Nem tudom, hogy mennyire számítok újnak, de az amcsi piacra októberben léptem, majd december vége fele újra felfedeztem ezt a topikot, ahol hasznos szakszerű infók vannak. Néha néha beleolvastam, de úgy éreztem, mivel nem vagyok jelen béten kívüli piacokon, így érdemben nem tudok hozzátenni, így csak néha néha bekukkantottam. A bét-ről már csak nyomdám meg shop.om van, a többi papírt leépítettem és az amcsi piacot vettem célba. De így is a portfólió 50%át a nyomda teszi ki, anno névérték környékén bespájzoltam belőle. Azt futtatom ameddig lehet. A shop-al meg lesz valami. Ép a múlt héten eszméltem rá, ahogy a listám nőt, úgy kezdtem túlpörögni, kapkodni, mint 6 évvel ezelőtt a béten. Ez meg nem jó stratégia. De lassacskán bennem is letisztul, hogy mikbe akarok beszállni.