Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #721994

Abercrombie-t is figyelem, de egy funda elemzés nem elég, kicsit hátteret is ismerni kell. Nem mindegy, miert gyengelkednek epp a szämok. Aberc-nél azért, mert szitokszó lett a márka, baromira nem menö, hanem a sznobság és a gyerekmunka jelképe. Ezért zuhantak össze a számai. Ezért nem is vettem rv-t. Ha valaha is lemossa magáról ezt, évekbe telik majd. Ruhamárka erösen attitüd függö. Ha egyszer kiábrándulnak egy márkából, tönkremehet a cég.

A topikban megjelenö új fórumosoknak: mennyi ideje kereskedtek amcsi piacon meg úgy egyáltalán egyedi rv-kel?