Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Koffein Előzmény: #721991

Lulu.t nem figyeltem, mert negatív hírek lengték körül. De becsületükre váljék, hogy főnix madárként jöttek vissza. Ami nagyon pozitív.

Erről jut eszembe, az Abercrombie&Fitch-re is rájára a rúd, hogy visszatudnak-e jönni, az jó kérdés.