Re: nincs cím
Koffein Előzmény: #721991Lulu.t nem figyeltem, mert negatív hírek lengték körül. De becsületükre váljék, hogy főnix madárként jöttek vissza. Ami nagyon pozitív.
Erről jut eszembe, az Abercrombie&Fitch-re is rájára a rúd, hogy visszatudnak-e jönni, az jó kérdés.