Re: nincs cím
rbbj11 Előzmény: #721965LULU-t fejből tudom, hogy jó, le is követtem emelkedésének több hullámát is, itt is többször felhívtam rá a figyelmet. Valóban TA újabb kitörést jelez. 2 napja erősen figyelem, az egyetlen, amiért épp nemrég kiszálltam belőle, az pont a jelenlegi TA ellenállás + gyj-től való félelmem. Nagyon sok múlik az árfolyamban gyj-n, sztem jelenleg már pozitív gyj van árazva, amit nem tudom, hozni fog-e. Gap down és gap up is lehetséges.
Többit meg kell néznem, Bár Hasbro, Disney tudom hogy jók, kérdés, nem e túlárazottak e már