Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #721916

GOGO nálam teljesen NO-GO :))

Több az adóssága, mint kp-je, innentől olyan, mintha nem lenne kp-je. + Magasabban értékelt, mint Chegg.

+ ez is állandóan veszteséges, mondjuk elnézhetőbb neki, mert 2009-es cég.

K+F-re költi a bevétel 15%-át, de így is kevesebbet, mint amekkora nettó bukót hoz össze. Tehát K+F nélkül is nettó bukóban lenne a cég. És ez évek óta így van.

És sok minden más is hibádzik, sztem fundásan ingoványos.