Re: nincs cím
rbbj11 Előzmény: #721916GOGO nálam teljesen NO-GO :))
Több az adóssága, mint kp-je, innentől olyan, mintha nem lenne kp-je. + Magasabban értékelt, mint Chegg.
+ ez is állandóan veszteséges, mondjuk elnézhetőbb neki, mert 2009-es cég.
K+F-re költi a bevétel 15%-át, de így is kevesebbet, mint amekkora nettó bukót hoz össze. Tehát K+F nélkül is nettó bukóban lenne a cég. És ez évek óta így van.
És sok minden más is hibádzik, sztem fundásan ingoványos.