Re: nincs cím
Koffein Előzmény: #721880Igen, de csak csemegéztem közülük, amit ismertem, azokra néztem rá, azok meg túl vannak húzva. Tudom Én vagyok a hülye, hogy a házit nem csináltam meg. :) Aktualizáltam a listámat, az itt olvasottakkal plusz bekerült egy két új cég is. Ma már nincs energiám TA alapján is végignézni a listát, elég volt bekategorizálni, meg utánanézni, hogy mivel foglalkoznak. Majd holnap, ha látok valami érdekeset, majd berakom, hogy mi a véleményetek az árasításról.
Két startup cégről funda alapján mit gondolsz? GOGO, Chegg
Ahogy elnézem mindkét esetben termelik a casht rendesen.