Re: nincs cím
Bendeguz Előzmény: #721916kezdjétek el összeszedni a tényleg nagyon bullos, fundásan megtámasztott tickereket! ha holnap nem leszek túl másnapos, 5-10-re lehet lesz kapacitásom. nem ígérek semmit, ezek a kirohanások spontán jönnek nálam :D