Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Bendeguz Előzmény: #721916

kezdjétek el összeszedni a tényleg nagyon bullos, fundásan megtámasztott tickereket! ha holnap nem leszek túl másnapos, 5-10-re lehet lesz kapacitásom. nem ígérek semmit, ezek a kirohanások spontán jönnek nálam :D