Re: nincs cím 2015. február 27. 21:18 rbbj11 Előzmény: #721874 én is megírtam vagy két tucat céget, miben vagyok, és egyiket sem tartom túlértékeltnek, különben el lennének adva De ha nem találtál köztük kedvedre valót, akkor ez van