Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Koffein Előzmény: #721867

Jó síelést! :)

Nem bírtam magammal, egy rövid spekára SOTHEBY'S -t vettem. Hétfőn jelent, kíváncsi vagyok, hogy gap-el le, vagy fel...

Habár elsőre QSR-t akartam long pozira, de nem volt equitasba, ezért szóltam, hogy intézkedjenek ez ügyben. De legalább addig sem vagyok pozi nélkül. :-/ Elég rosszul hangzik az utolsó mondat... :-S

Úgy érzem le kell nyugodjak, mert kezdek túlpörögni az amcsi piacon a sok cég láttán, mint anno ifjú koromban, amikor még háziasszonynak számítottam a béten, mindenbe ki be ki be és a jutalék elvitte a nyereség egy részét. Pfúúúh így átolvasva a leírtakat úgy érzem, hogy újra át kell gondoljam, milyen stratégiát akarok követni.

Pozi: ZTS, SDRL, BID