Re: nincs cím 2015. február 25. 21:39 matgab Előzmény: #721595 holnap jön a gyj? Attól én is tartok... de mindegy. rbbj: inkább azt írd meg milyen papírod nincs!! :-) Mindegyikre tartod a topik elején írt minimum 7000 USD-s pakkot?