Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Ddavid Előzmény: #721592

Mert holnap GYJ és félek, hogy negatív lesz. Ha ezek beadják kereskedés után akkor kitörölhetem a stoppommal. :S