Re: nincs cím
Bendeguz Előzmény: #721409Mezuska, itt az EWZ:
https://longhuntercharts.wordpress.com/2015/02/25/brazil-index-msci-shares-ewz/
Röviden: látok benne egy dupla alj kezdeményt, ami 40, vagy 46 környékére emelheti. Most ért egy mini csökkenő trendvonalhoz harmadjára, 3 érintés (4 érintés) szabály alapján a következőnél vagy áttöri, vagy hosszú időre elköszön tőle. Javítsatok ha tévedek :)
A régi aljakból és csúcsokból nagyon szépen kirajzolódnak az ellenállás szintek, ezeknél várható megtorpanás, vagy lefordulás. Az indikátorok vételen állnak, RSI 47-es értéken még messze nem túlvett, ezért szerintem a dupla alj nyakvonaláig felmehet gond nélkül. CCI 34 is közepes. STS 70 felett már rizikós, de még semmi jele az eladási szignál érkezésének. Ez most per pillanat egyértelmű LONG, főleg ha a mini csökkenő trendet áttöri.