Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Mezuska Előzmény: #721387

Bendeguz

Majd ha ráérsz, légyszi, nézz rá az EWZ- re,brazil, jövőre olimpia, én már most elkezdem nézegetni, mi fog róluk szólni, itt nálunk?!ma az első nap ,hogy pluszban van, mióta figyelem. Köszi