Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #721506

csak nem akar meglenni fslr-ben 58.9-es kiszällom...ahogy LCI is szenved...fene vigye el, 11 centen mult benne is a mäsodik pakk zäräsa...megint nem érte el 66-ot, direkt alä, 65.8ra tettem kiszällot