Re: nincs cím 2015. február 25. 15:41 Ddavid Előzmény: #721426 A GYJ izgalmas lesz... :S Szerintem már megvolt a mínusz legjava, de az a baj a stop nem ér semmi kereskedés utáni órákban :S