Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ddavid Előzmény: #721426

A GYJ izgalmas lesz... :S Szerintem már megvolt a mínusz legjava, de az a baj a stop nem ér semmi kereskedés utáni órákban :S