Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Koffein Előzmény: #721417

mert szép kis támasz van itt is, ha holnap esik, akkor előreláthatólag 11,3, 11es megálló lesz holnapra... ahogy elnéztem 1kis ideig a könyvet, vették szépen, meg ami látható volt a vevők többségben voltak, csak nem feltétlenül mentek az ajánlat után, ahogy megkapták, újra jöttek a vevők és visszaépült 1,55-1,64 közt... ez csak egy népi megfigyelésre alapozott elmélet, ami nem mindig jön be, de ki tudja :)