Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Bendeguz Előzmény: #721414

miért pont most tetszik? nekem most már nem tetszik, de nem szállok ki. ma este felidegesítettek a mélyfideszes ismerőseim és borral tompítom a fejfájást.