Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Bendeguz Előzmény: #721383

Mert tegnap vettem! Amibol meg nem vettem mert ma akartam, az ma 15%-ot ugrott. Kosz Matgab!

Egyebkent az ek aljaban vagyunk, ennel melyebbre nem szabad esnie, kulonben szopo...