Re: nincs cím 2015. február 20. 19:54 rbbj11 Előzmény: #721051 sztem tulértékelt, de ahogy lätom, a 200-220 szabäly még jätszhato näla üsse kavics alapon vettem belöle :D Bakker, nagyon rég nem csinältam ennyire vak dolgot :D