Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #721051

sztem tulértékelt, de ahogy lätom, a 200-220 szabäly még jätszhato näla

üsse kavics alapon vettem belöle :D Bakker, nagyon rég nem csinältam ennyire vak dolgot :D