Re: nincs cím
rbbj11 Előzmény: #720568épphogy kezdett felállni a veszteséges időszakból, erre újra veszteséges lett, ez azért szerintem elég ok: http://seekingalpha.com/news/2297166-magnachip-minus-40-percent-after-finishing-restatement-posting-results