Re: nincs cím
LALITIPP Előzmény: #720490Tényleg minden drága.Zártam minden yen pozit.Egy régebben ajánlott papírt viszont jó árasítottak.Ebből vettem tegnap egy nagyobb pakkott(Egy részét már zártam is) MX (magnachip) Mondjuk nem látom az okát ennek a beverésnek.
üdv.