Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #720344

Ráadásul a Tesla sztem már úgy van beárazva, hogy az adott piaci helyzetnek ő a csúcsa. Innen nem tudom hova tovább... Ha viszont a politika beleszól, vagy vmi konkurens dobbant egy nagyot, akkor mindjárt esésnek indulhat...