Re: nincs cím
matgab Előzmény: #720320kiszállsz az olajból és beszállnál a Teslába? Hol itt a logika? Hosszú távon a Tesla árfolyamát is az olaj és egyéb politikai tényezők fogják mozgatni. Ha 20 USD lesz az olaj, akkor az elektromos hajtású autók a kutyát sem fogja érdekelni...