Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Bendeguz Előzmény: #720319

TESLA vételen agyalok, ráspekizve a jelentésre. Szerintetek? Óráson technikailag zseniálisan jól fest. Naposon se rossz, de az indikátorok miatt nem vennék.