Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Bendeguz Előzmény: #720332

ja, megint veszteséges lett a negyedév. de annyira nincs még beadva, talán kecsegtetett valamit