Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #720330

musk szämomra is märka, és ezért tesla toväbbra is egyik reményem, de nem kell 1-1 gyj-töl csodät värni, es ezt mär musk is megmondta többször is

Sztem msotanäban tulnyomoreszt negativ meglepetesek lesznek a gyj-k, mert bmw nagyon belehuzott az i-tipusokkal