Re: nincs cím
rbbj11 Előzmény: #720330musk szämomra is märka, és ezért tesla toväbbra is egyik reményem, de nem kell 1-1 gyj-töl csodät värni, es ezt mär musk is megmondta többször is
Sztem msotanäban tulnyomoreszt negativ meglepetesek lesznek a gyj-k, mert bmw nagyon belehuzott az i-tipusokkal