Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Bendeguz Előzmény: #720328

á, tippmix az 33% súlyozottan. ez pénzfeldobás, avagy vak majom. nekem technikailag bejön, kicsit bele vagyok buzulva muskba, bízom benne, hogy nem most baxik ki a részvényeseivel.