Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Bendeguz Előzmény: #720311

most még nem. túl sok a bizonytalanság a politikában, amire nem lehet felrajzolni a technikai alakzatokat. majd ha elül a porfelhő, akkor. addig meg nézelődök másfelé. van valakinek most valami jól beadott, de fundásan értékes cége?