Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #719758

seadrill akkor is képes lehet innen massziv 20-30% emelkedésre, ha olaj sávoz 40-50 közt

A kérdés, hogy olajban megvolt e mélypont? Én nem hiszem, de sztem pär hónapig talän nem megy 40 alä. Akär 60-ig is räférne egy korrekció, majd utána jöhetne a végsö kitärazäs uj mélyponttal