Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #719752

jó, jó, de a játék lényege, hogy játszunk nem?

Kötsög E-star a mai napig is fel tud idegesíteni minden nap a margít krt-i síbolt nagy eplényi pályát reklámozó óriásplakátja... Felelősségre vonás meg semmi. Pedig sztem az a magyar tőzsde legnagyobb átverése volt, csak azért nem történik semmi -mert Magyarországon az ilyen jellegű ügyek után nem történik semmi- meg túl sok politikus is be volt vonva...

Na mindegy, inkább azon kellene elgondolkozni, hogy mit csináljak a seadrillel a korrigáló olaj mellett? realizáljam a hasznot most? az olaj esik a Seadrill meg jön fel a bukóból , mint a talajvíz... Ki érti ezt?