Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Bendeguz Előzmény: #719758

Korrekcio van, szerintem orason szepen fibo szintre jott le, nem latok meg okot a panikra. Mennyin is bovitetted? Ma csak a faktor jatszik velunk :)