Re: nincs cím 2015. február 4. 16:23 Bendeguz Előzmény: #719758 Korrekcio van, szerintem orason szepen fibo szintre jott le, nem latok meg okot a panikra. Mennyin is bovitetted? Ma csak a faktor jatszik velunk :)