Re: nincs cím
Janicroft Előzmény: #719719A hosszú portfólió nagyságrendekkel kevesebb idöráford-sal sokkal jobb hozamot eredményezett --> a portfóliód teljesítménye és sasját eddigi tapasztalataim alapján is teljes mértékben egyetértek. Végignéztem milyen részvényeken buktam, és mi lett volna ha hagyom őket. A néhai E-Star kivételével ma mindegyik jócskán pluszban lenne. szóval a ki-be ugrálásnak egyre jobban nem vagyok a híve, bár tény és való hogy a mai napig csinálom, és néha be is jön.