Re: nincs cím
rbbj11 Előzmény: #719708Közben utánanéztem, mit írtam rosszul.
Az äthozott pozik ebböl az idökböl szärmaznak: http://stockland.hu/blog/show/1142
Közben blog blog utän lett létrehozva, és valóban követhetetlenné vált bármely olvasónak.
Már csak azért is, mert többször írtam, hogy van a stopolós, rövidebb távú stratégia, és esetenként ugyanazon részvényekkel az évekre tartó forever long stratégia.
Azt is írtam 2011-ben, mikor a hosszú long stratégiát elindítottam, h. a jövöben kiv. leszek, van e értelme a stopot használó, pörgös stratégiának. Na most elég sok év kiértékelése megvan, eredmény: NINCS.
A hosszú portfólió nagyságrendekkel kevesebb idöráford-sal sokkal jobb hozamot eredményezett.